מסלולי האצה

אני מציע שלושה מסלולים ורסטליים להאצה עסקית המתאימים למנהלים, בעלי חברות ועסקים ולצוותיהם
המציידים את הצועדים בהם בכלים לשיפור מיומנויות, התנהלות עסקית וקבלת שליטה, תוך הנאה והגדלת ההכנסות.

תוכניות הליווי

בעלי עסקים וחברות הם אינדיבידואלים, כך גם העסק שלהם הנמצא בנקודת זמן שונה בדרך למצבו האידיאלי שבעליו שואף להגיע אליו. על כן תוכניות הליווי מותאמות במדויק לבעלי העסקים ולסוגי העסקים, כהמשך ישיר לרצונותיהם, יכולותיהם ושאיפתם.

ההתאמה האישית והורסטיליות מאפשרות ליווי מקרוב או מרחוק, תדירות גבוהה ואינטנסיבית לפתרון נקודתי, או ליווי בעצימות נמוכה יותר, עמוקה יותר וארוכת טווח וישנן תוכניות מתפתחות עם אופק דינמי ובתדירות משתנה.

לקביעת פגישה ופרטים נוספים

הדרכות

היום האחרון של הלימודים הוא גם היום הראשון בו נעצור (לפעמים בצורה בלתי מודעת) את הגדילה של כל עסק, חברה, ארגון או אדם. באופן פרדוקסלי רוב בעלי החברות מבינים את זה (סביר שתמיד תדחפו את הילד שלכם ללמוד ולהתפתח) אבל פועלים באופן הפוך מההיגיון הבריא לצמיחה עסקית.

החברות המצליחות ביותר והעסקים הבולטים מעל כולם מבינים את ההשפעה של הנושא על מימדי ההצלחה שלהם ועל כן מפנים לכך משאבים, גם בתקופות חלשות להדרכות והתמקצעויות קבועות.

הצוות הוא מנוע הצמיחה של החברה וככזה, חשיבותן של הדרכות וסדנאות איכותיות המותאמות לו- גבוהה ומניבה. אני מתאים את הידע והניסיון שברשותי לטובת האצה מקצועית של הצוות הניהולי הבכיר והזוטר, תוך התמקדות בפיתוחאישי ועסקי, התורם לרווחה שלהם ולרווח ישיר למעסיקיהם.

לקביעת פגישה ופרטים נוספים

קורסים דיגיטליים

קורסים מתומצתים המוגשים ביעילות וקלילות לטובת הטמעת תהליכים מורכבים והפיכתם לצעדים פשוטים וקלים ליישום.

האפשרות הדיגיטלית מאפשרת גמישות מקסימלית לכל מי שמעוניין ללמוד במסגרת הזמן אותה הוא מכתיב ובקצב המתאים לו.

הקורסים מזוקקים לבהירות מקסימלית ובסופם לא מקבלים תעודה אלא תוצאה רצויה.

מילאת כבר את הדוגם העסקי?

במרוצת השנים נוכחתי לראות
ששאלון קצר וממוקד יכול לספק תובנות גדולות

Scroll to Top