נדב בורלא

מומחה לפיתוח עסקי

יש לך עסק טוב, אתה משקיע בו אבל הוא לא מניב עבורך את מה שציפית.
חלק מהצלחתו של כל עסק תלויה ביחס ישיר לכמות ההכנסות שלו, כך שזה לא משנה איזה סוג עסק יש לך וכמה השקעת בו- אם הוא לא יהיה ריווחי הוא לא יהיה רלוונטי.

זה שזה לא עבד עד היום- לא אומר שזה לא אפשרי, זה רק אומר שהפעולות שבחרת בהן לא היו מדויקות.
עולם העסקים הוא טריקי – אנחנו נכנסים אליו כדי להרוויח יותר חופש, יותר זמן ויותר כסף, מהר מאוד אנו עלולים למצוא את עצמנו עם הרבה פחות זמן, כסף ושלא נדבר על חופש…

הייתי שם מספיק פעמים בעצמי כדי להבין לעומק את האתגרים והמדרון החלקלק השואב מטה- אבל חשוב מזה, מצאתי דרך אחרת, באמצעותה נחשפתי לסודות ההצלחה העסקית וממנה פיתחתי אסכולה לא  קונבנציונאלית המונגשת באופן ייחודי, יישומי והומוריסטי,
המיתרגמת לשפע עסקי ומשאירה חותם מובהק.

נעים להכיר

אסטרטג, יזם, מפתח עסקים וסולל עבורם נתיבי הצלחה חדשים, דרך שיפור ביצועים עסקיים ואישיים, מואצת הצלחה עיסקית.

כמעט עשור מחיי עסקתי בתחום הצילום המקצועי, אחד הדברים המשמעותיים שלמדתי הוא שהחיים עצמם הם לא תמונת סטילס, הם סרט וידאו שמורכב מהמון תמונות ולפעמים אנחנו שוכחים שהתמונה שאנו רואים כרגע היא זמנית.
אם אתם מרגישים תקועים זמן רב מדי על אותה תמונה – כדאי להתחיל לחיות בסרט שהייתם רוצים לראות.
 

יחד ננתח את המצב הנתון כדי לקבל זווית מלאה, דרכה נוכל להתבונן בנקודת המוצא האישית והעסקית, וניצור תוכנית אישית-עיסקית מקיפה ומדויקת, תוך שימור נקודות החוזקה והעצמתן, פתיחת נתיבים חדשים ובכך נאפשר צעידה בדרך חדשה, מהנה ומבטיחה, לחיים חדשים ולשפע עסקי.

ורסטיליות עיסקית

כיוון שידע עסקי הוא עולם אינסופי, כזה שאתם יודעים היכן אתם מתחילים אבל לעולם לא היכן נקודת הסיום, אצל רוב אנשי העסקים גדולים כקטנים יש חוסר בידע. ידע בניהול, בפיתוח, בתכנון, בשיווק במכירות ועוד….

כשכירים לימדו אותנו שאם אנחנו רוצים שמשהו יקרה, נצטרך לעשות אותו בעצמנו. בעולם העסקים זה לא עובד.
צריך לדעת לעבוד כמנגנון, להאציל סמכויות, להניע ולהנהיג אנשים. הרבה עצמאים נכנסים למצב של לחץ וחרדה כי הם לא נהנים מהדרך. מתי כן נהנים? כשמרגישים ביטחון, כשחווים התקדמות, כשמבינים את חוקי המשחק ומנצחים. ואת זה אני עושה כבר שנים רבות, בהתאמה אישית לכל עצמאי, עסק, חברה או ארגון אותם אני מלווה.
כי בשביל לנצח חייבים ללמוד את חוקי המשחק. 

יחד נלמד ידע מעשי שיתמקד בנקודה בה אתם רוצים להצליח ולא בזו שמביאה אתכם לכישלון, ניישם את הידע לפעילות ונהנה מהתנובה שהוא מייצר. 

יזמים, בעלי עסקים וחברות

ליווי אחד על אחד למנהלים

מנהלים וצוותים

ליווי והדרכות למנהלים וצוותים

קבוצות וקהלים

הרצאות וסדנאות לקבוצות

האמיצים והמצליחים

Scroll to Top