אודות

אם יש לך עסק ואתה לא נהנה ממנו, אז למה יש לך עסק?

אם נצא לאיזושהי דרך יחד, אולי כדאי שנכיר טוב יותר – אני נדב בורלא ואני מומחה לפיתוח עסקי ברמה האישית והעסקית. יזם ואיש עסקים עם ניסיון של מעל ל-15 שנים בעסקים, מכירות, שיווק וניהול בארץ ובעולם. השנים הרבות שהשקעתי בין לימודים מעמיקים לניסיון מעשי בשטח, הובילו אותי לפיתוח כלים עסקיים לפיתוח והעצמה שייחודים לי, ומתבססים על פרקטיקה וניסיון אישי בשילוב פסיכולוגיה התנהגותית, בגישה הומוריסטית וקלילה.

הפחד הגדול ביותר שלנו
הוא לקחת את 
הסיכון לחיות ולבטא
את מה שאנחנו באמת.

יש לי מטרה ברורה להמשיך ללמוד ולחקור את התחומים שכל כך מעניינים אותי מעולם הפסיכולוגיה, תוך התאמה שלהם לעולם העסקי, יזמות, שיווק ומכירות, כדי להנגיש את הידע והפרקטיקה לידי ביצוע פשוט ומדויק יותר, לעסקים קטנים שחושבים בגדול ולא בהכרח יודעים איך.

בלי מושגים מסובכים ומילים גדולות פשוט להפוך את העסק למהנה, קל וכיפי. כי יש דרך להצליח בעסקים, אבל חשוב מכך יש גם אפשרות ליהנות תוך כדי. אני מאמין שהצלחה ללא הנאה מהדרך, לא נחשבת הצלחה כלל. אני מזמין אתכם להכיר גישה שונה וצבעונית, שמראה גם תוצאות בשטח ומשנה את פני העסק ואת החיים של לקוחותיי.

התודה שאותה אני מקבל בסוף כל תהליך, נותנת לי דרייב מטורף להמשיך לשכלל ולקדם את השיטה שלי. אני מודה ומוקיר על הזכות להמשיך לעסוק במה שמחזק כל כך הרבה אנשים בדרך ומשפר את איכות החיים שלי ושלהם יחד. מקווה שמה שאתם מקבלים ממני מצליח להניע ולכוון אתכם, ואני כאן באם תרצו להרחיב ולהעמיק.

Scroll to Top